Movies
Ratings
40
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0