Titles you rated
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 5.0
Medical Top TeamRated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
Glass SlippersRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5