Titles you rated
Wonderful MamaRated ★ 2.0
Love TrulyRated ★ 3.0
Definitely NeighborsRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 4.5
A Daughter Just Like YouRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Mother's GardenRated ★ 2.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Golden BrideRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 2.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 0.5
Love of EveRated ★ 2.0
Dummy MommyRated ★ 4.0
HwajungRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 3.0