Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
King KongRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 0.5
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 0.5
The Day After TomorrowRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 0.5