Titles you rated
GarfieldRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0