Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0
The PactRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The DiscoveryRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0