Movies
Ratings
767
Bird BoxRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
The Blue Skies at Your FeetRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5