Movies
Ratings
1172
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
DropRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
The AbyssRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Night Always ComesRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
TrapRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0