Titles you rated
WaywardRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
SirensRated ★ 2.5
SennaRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Dear ChildRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5