Series
Ratings
18
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0