Movies
Ratings
187
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
A Barefoot DreamRated ★ 4.5