Series
Ratings
12
The SimpsonsRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0