Titles you rated
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5