Series
Ratings
58
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 0.5
- TrickRated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 4.5
The Last ShipRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 2.5- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.5