Titles you rated
Evan AlmightyRated ★ 4.0- Sing My LifeRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
MulanRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0