Titles you rated
PriestRated ★ 1.5
Kingdom 2Rated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 1.0
Samurai MarathonRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 0.5
My Mighty PrincessRated ★ 0.5
Miss Staff SergeantRated ★ 0.5
Parallel LifeRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Lupin III The First THE FIRSTRated ★ 1.5
No Longer HumanRated ★ 3.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 4.0
SekigaharaRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 2.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 0.5
StillwaterRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 0.5
The Map Against the WorldRated ★ 1.5
Sword Art Online: Progressive - Aria of a Starless NightRated ★ 1.0
The Lost BladesmanRated ★ 0.5