Titles you rated
LookoutRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Daughter the FlowerRated ★ 5.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 5.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0