Movies
Ratings
99
5 Flights UpRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.0
45 YearsRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 2.5
Mother!Rated ★ 4.0
The Leisure SeekerRated ★ 3.0- Sea SerpentRated ★ 3.5
- Chronicle of a DurianRated ★ 3.5
A Curious GirlRated ★ 3.0- Cemetery of CourtesyRated ★ 3.0
Mrs. FangRated ★ 3.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
RadianceRated ★ 3.5
Breathing UnderwaterRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5