Movies
Ratings
27
Green BookRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 0.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
SawRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The PlanRated ★ 0.5
InceptionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0