Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5- The Path of a DotRated ★ 5.0
Spoken WordRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
The TearsmithRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5