Movies
Ratings
436
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
PTURated ★ 3.5- The WidowRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0