Series
Ratings
164
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
House of GuinnessRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
JirisanRated ★ 1.0- Love Your EnemyRated ★ 3.5
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0- Nintama RantaroRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Fruits Basket Season 3Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0