Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0