Titles you rated
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0