Titles you rated
- Fall In Love With You AgainRated ★ 2.5
The MiracleRated ★ 1.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Rule the WorldRated ★ 1.5
Legend of Fu YaoRated ★ 2.5
How Long I've KissedRated ★ 3.5
Bloody RomanceRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Ode to Joy Season 2Rated ★ 3.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 3.5
Royal RomanceRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0