Movies
Ratings
436
TenetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The DescendantsRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0