Titles you rated
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0