Series
Ratings
104
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
My Love By My SideRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 2.0
The Great SeerRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Modern FarmerRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
BloodRated ★ 1.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.0