Movies
Ratings
601
Scary Movie 4Rated ★ 0.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Never Ending StoryRated ★ 2.0
Ghost SweepersRated ★ 1.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 2.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.0
Hana and AliceRated ★ 3.0- City of DamnationRated ★ 1.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
The TruckRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 2.0
RobotRated ★ 2.0- She s On DutyRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0