Titles you rated
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 1.0- DamoRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 1.5
Capital ScandalRated ★ 2.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.0
On AirRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
GiantRated ★ 2.5
JejoongwonRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0