Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0