Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 4.5