Series
Ratings
26
ConstantineRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0