Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Reflection of YouRated ★ 3.5
GLOWRated ★ 5.0
GLOWRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5