Series
Ratings
38
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Giant Robo: The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
- Please Save My EarthRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0- VRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5- GunbusterRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 2.5