Movies
Ratings
15
The Way HomeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0