Series
Ratings
17
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0- Take Me to Love & MealRated ★ 3.0
Eating ExistenceRated ★ 4.0- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 3.0
- The CravingsRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 2.5
Choco BankRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 1.5