Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0