Titles you rated
White ChicksRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5- Big fishRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5