Titles you rated
The Love EquationsRated ★ 3.0
Mengfei Comes AcrossRated ★ 3.0
The Romance of Hua RongRated ★ 4.0
The Legend of Hao LanRated ★ 4.0- Princess AgentsRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Well-Intended Love Season 2Rated ★ 1.0
Well-Intended LoveRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5