Series
Ratings
232- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Detective Academy QRated ★ 3.0