Series
Ratings
131
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
iCarlyRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0