Series
Ratings
124
Spring DayRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0