Movies
Ratings
384
The First Slam DunkRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
AmyRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0- Marguerite TramRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0