Titles you rated
Family PlanRated ★ 3.0
Sisyphus : the mythRated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5- The Last Man on EarthRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0