Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 2.5