Titles you rated
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5