Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5