Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Echo 3Rated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0