Movies
Ratings
17
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 1.5